Školní akademie I. stupně - DĚLÁM STOJKY

Školní akademie I. stupně - DĚLÁM STOJKYostatní

23. června 2026 v 17.00

‌Pod vedením třídních učitelů žáci I. stupně secvičili představení a jednotlivá vystoupení na téma Dělám stojky.

Závěrečná akademie je oslavou závěru školního roku, a mimo jiné i rozloučením žáků 5. tříd s I. stupněm školy.

Předprodej od 6. června 2026

Úterý v 11.00 hodin       Koupit
Vstupné: 70 Kč

Úterý v 17.00 hodin       Koupit
Vstupné: 120 Kč